Сайт к.геогр.н. Кушнірука Юрія Степановича

Головна | Реєстрація | Вхід
Четвер, 25.04.2024, 22:06
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
GISMETEO: Погода по г. Ровно
Форма входу

Для студентів ЕКО-42 інформація по виробничій практиці:

(згідно "Методичні вказівки  до проходження технологічної (виробничої) практики  студентами III – IV курсів напряму 6.040106 "Екологія, охорона навколишнього середовища  та збалансоване природокористування” © Клименко М.О., Прищепа А.М., Мороз О.С., Бедункова О.О., НУВГП, 2008 р.) - - повністю текст методичних вказівок тут

Оформлення звіту та вимоги до нього.

Для того, щоб звіт про практику був виконаний вірно та заслуговував високої оцінки, студенту необхідно детально ознайомитись з програмою технологічної (виробничої) практики, що наведена вище, ретельно розглянути питання, що висвітлюються в кожному розділі.  Даючи послідовні, зрозумілі відповіді на ці питання можна сформулювати повну та цілісну картину про стан справ в галузі рибництва.

Матеріал потрібно викладати стисло у зрозумілій формі. В кінці кожного розділу обов’язково слід зробити аналіз данного напрямку, сформулювати висновки та внести свої пропозиції щодо покращення існуючого стану. Кожен новий розділ починається з нової сторінки.

 Основні редакційні вимоги. Звіт про практику повинен бути написаний акуратно на аркушах формату А-4, мати титульну сторінку (додаток 1). Наступна сторінка після титульної – зміст звіту, де вказані назви  розділів звіту та номера сторінок, з яких вони починаються.

Схеми, креслення, ескізи і інші графічні матеріали можуть бути виконані олівцем, чи за допомогою комп`ютера. Обсяг роботи може орієнтовно складати 30 – 40 сторінок рукописного тексту. Але бажання автора щодо збільшення обсягу з метою більш повного і детального викладу окремих питань не обмежується.

Сторінки повинні мати поля (незалежно від того рукописний текст чи друкований), мм: ліве – 30, праве – 10, верхнє – 20, нижнє – 25. Не допускається вживання загальноприйнятих скорочень за винятком таблиць.

Числа до десяти за відсутності розмірності (г, т, млн.. та ін.) у тексті записують словами, а більше десяти – цифрами (10 м2, 20 ˚С, 1 – 2 кг з розрахунку на 100 кг живої маси тощо). Дроби записують тільки цифрами.

Слід дотримуватись прийнятих скорочень одиниць виміру фізичних чи інших величин (мкг, мг, кг, г, ц, т, мм, см, м, км, с, хв., год., корм. од., МДж та ін.).

Усі сторінки (включаючи сторінки з рисунками, таблицями, фотографіями) нумеруються по порядку, починаючи з титульної. Номер проставляється всередині нижнього поля, починаючи з третього.

Основні розділи роботи, за потребою, з метою більш детального, систематичного поділу, розділяють на підрозділи і пункти, що нумеруються арабськими цифрами. Номер підрозділу складається з номера розділу і пункту, розділених крапкою. Після номера підрозділу чи розділу теж ставиться крапка. Наприклад:

1.1.            - перший підрозділ першого розділу

1.1.1        - перший пункт першого підрозділу першого розділу

Таблиці. Кожна таблиця повинна мати назву та номер.

Далі продовжується текст. Всі таблиці в звіті нумеруються по порядку незалежно від розділу, в якому вони знаходяться. Не можна починати з таблиці виклад матеріалу розділу, підрозділу чи пункту та не слід закінчувати текст таблицею.

Потрібно брати до уваги таку умову: якщо в таблиці до однієї графи одночасно заносяться цілі числа з десятими та сотими частками після коми, то перші потрібно доповнити, проставляючи після коми відповідну кількість нулів. У тому ж разі, коли цифрові дані чи інша інформація до даного рядка не заноситься, то у відповідних місцях проставляється риска.

Малюнки. До ілюстрацій відносять: графіки, схеми, діаграми, креслення , фотографії.

 Їх називають рисунками і нумеруючи послідовно арабськими цифрами, розміщують на наступній сторінці після першого посилання. Номер та назву рисунку записують під ним.

На одній сторінці можна розміщувати два рисунка без порушення черговості нумерації. Розміри малюнків з врахуванням ширини полів і підпису (назви) не повинні перевищувати розміри аркуша.

Якщо під час написання звіту використовується наукова література, зверніть увагу на кілька форм посилання на джерела літературі у тексті звіту: " Г.О. Білявський  (1994) установив (одержав результати, які свідчать, зробив висновок), що...”.

Орієнтовна структура звіту:

 1. Характеристика бази чи господарства технологічної практики.

 2. Технологічна схема підприємства.

 3. Характеристика підприємства як джерела забруднення водних ресурсів (атмосферного повітря)

 4. Вид економічної діяльності підприємсва

 Висновки

 Список використаної літератури

 

8. Щоденник практики

Заповнення щоденника студентом під час проходження технологічної (виробничої) практики є обов’язковим та відбувається щоденно. Щоденник заповнюється акуратно, в стислій формі, після заповнення він разом із звітом по практиці здається на кафедру.

9. Підведення підсумків практики

Практика вважається студентом виконаною за наявності:

 - індивідуального завдання, форма наведена у додатку 2 (при необхідності);

-  звіту, оформленого згідно вимог;

- щоденника з результатами проведених робіт разом з  відгуком керівника практики від виробництва і службову характеристику про роботу студента на відповідній посаді.

- захисту звіту та отримання заліку.



Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів

Будь-яка інформація зі сфери географії - наукові установи та їх діяльність, праці відомих географів, географічні видання, статті, конференції, інтернет-ресурси, картографічний матеріал, програмне забезпечення та багато іншого

Copyright Kushniruk© 2024 | Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz